першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

1-й семінар проекту ХДМУ Школа молодого політика ХоДіМо Разом!

20-03-2007 17:27 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1174400876.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

16-18 березня у м. Львів відбувся перший семінар у межах проекту ВМГО Християнсько-демократична молодь України «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». У заході взяли участь представники Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської, Черкаської областей та міста Києва.

Програма заходу передбачала низку лекцій про ідеології та їх перспективи в ХХІ ст. Впродовж занять учасники семінару детально ознайомилися з такими ідеологічними течіями, як лібералізм, соціалізм та консерватизм.

Також, представники Правління ВМГО ХДМУ надали майбутнім політикам методичні рекомендації для проведення шкіл лідерства та інформаційно-просвітницьких кампаній по євроінтеграційній тематиці в областях.

Семінар супроводжувався дискусіями, тренінгами, рольовими іграми та різними вправами, що покликані створити сприятливі для сприйняття інформації умови. Ввечері, учасники заходу вивчали українські народні пісні та грали в популярні серед сьогоднішньої молоді ігри.

Довідково:

Дворічний проект ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту планується провести 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі в проекті будуть залучені представники 16 областей України.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news117

20-03-2007 17:27 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1174400876.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua