першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мовна лихоманка в Одесі

21-03-2007 20:13 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1174497225.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні вранці, проходячи о 10й повз Думську площу, зауважив надзвичайно яскравого та галасливого мітинга: “Єдіноє Отєчєство” та ПР з Кауровим у якості оратора, ліворуч Пушкіна, та опозиційні й націоналістичні органцізації одещини з українськими піснями – праворуч, відділені від Міськради знайомим з 2004 пересувним парканчиком та міліцією.

Кауров вимагав перенесення сесії міськради з 5 квітня з релігійних міркувань, та скасування на місцевому рівні мовного законодавства України, зокрема в галузі освіти та реклами. Шкода, що він не робив цього 2004го, коли Президент Кучма уводив, зокрема, “Закон про рекламу” у дію. Натомість пан Кауров щоденно проводив прес-конференції останній тиждень, перед запланованою на 23тє акцією “Я говорю по-русски”, відомою у народі за написами на парканах змісту “х*й хохлам – русский нам!”

Лишається загадкою, чом саме мітинг відбувся на 2 дні раніше? Імовірно, бо представники решти національних громад нашого краю теж зацікавилися, які ще органи мають войовничі русофіли в запасі для них – сам Кауров обурено висловлювався щодо присутності символіки, відмінної від його власної: “я говорю по-...” -українські, -молдавські, -болгарські, -польски тощо були нещадно затавровані, як мавпування (чи спало на думку ораторові, що він думає українською?)

Чисельні прокльони на адреси як конкретних осіб, так і організацій та громад лилися з оратора під байдужість перехожих, які не поступалися у цьому міліції, на цьому зібранні, де прапорів було більше, ніж учасників.

По обіді ніц не нагадувало на Приморському бульварі про цю акцію, крім самотнього намета під Дюком.

21-03-2007 20:13 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1174497225.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua