першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Будні опозиції або круглий стіл по Миколаївськи

27-03-2007 08:47 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1174974420.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

24 березня у приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся круглий стіл на тему: „Степан Бандера: міф чи реальність”, зініційований миколаївською молодіжною референтурою Конгресу Українських Націоналістів. Мета організованого заходу – розвіювання міфів, існуючих у південному регіоні, про героя української національної революії, про ту людину, яка стала символом безкомпромісної боротьби українського народу за свою незалежну державу. На круглий стіл були запрошені представники всіх Миколаївських громадських та політичних організацій, обласні та всеукраїнські мас-медіа, студенти.
Після виступу першого доповідача молодіжки КУН представники „Молодої гвардії” почали задавати провокаційні питання, тим самим намагаючись зірвати захід. Представники КУН спробували толерантно відповідати на поставлені питання, які, до речі, не мали відношення до виступу доповідача, але предствники „Молодої гвардії”, для яких, напевне, не існує такого поняття, як вихованість та повага до політичних позицій інших людей, не хотіли слухати, а продовжували свої окремі виклики. Верхом політичної невихованості стало зачитування так званого „звернення” „Молодої гвардії” проти проведення даного круглого столу, який вони, між іншим, назвали "фашистським шабашом". Опоненти так захопилися готуванням звернення, що уважно не прочитали навіть теми заходу, тому матеріал підготовленого звернення стосувався неправдивих фактів діяльності ОУН-УПА, а не особистості Степана Бандери, як було написано в запрошенні на круглий стіл. Після зачитування свого звернення члени „Молодої гвардії” одразу покинули зал засідання, не давши організаторам-представникам КУН, по кожному з викладених в ньому фактів навести історично підтвержену інформацію і про саму постать Провідника, і, якщо так цього хотілося представникам комуністичної молодіжки, про діяльність однієї з найпотужніших українських організацій періоду 20-30-х років - ОУН, і про роль УПА в історії визволення України. Але, як виявилось, наші політичні опоненти вивчають історію тільки з однієї сторони, і бояться дізнатися правду про ту владу, яку вони до цього часу плекають і захищають, владу, яка знищувала українську націю, українську Державу, за яку боролися справжні українськи патріоти, гідні сини української землі. Якби вони мали сміливість залишитися на засіданні круглого столу, вони б дізналися, що Степан Бандера не був німецьким найманцем, що він ніколи не присягав Гітлерові, що в серці його жила тільки одна присяга – Україні і українському народові.
В процесі подальшого розгортання подій круглого столу відбулася жвава дискусія між учасниками, були відкинуті всі звинувачення в адресу Провідника, був розкритий сенс його життя – боротьба за Українську соборну самостійну Державу і пропагування націоналістичних ідей серед українського населення.
Молодіжна референтура КУН в котре заявила, що гідна нести на своїх плечах пам’ять про героїв національного визвольного руху, довела громадськості, що в Миколаєві є та сила, яка може відстоювати принципи і ідеї націоналізму, за які вбивали і саджали по тюрмах наших дідів і прадідів. І якщо наші політичні опоненти заради того, щоб зачитати нам якусь нісенітницю, стягують майже весь свій людський ресурс, і окрім цього ще й своїх депутатів місцевих рад, то ми на вірному шляху, і ще б’ється серце Українського Націоналіста.
Слава Україні! Героям Слава!

01.jpg

27-03-2007 08:47 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1174974420.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua