першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Громадський рух

27-03-2007 17:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175004224.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Створено нову громадську організацію «Рух добровольців «Простір свободи»

25 березня в Києві відбулися установчі збори Всеукраїнської громадської організації «Рух добровольців «Простір свободи».
Рух добровольців «Простір свободи» об’єднує людей, які хочуть жити у вільному, гуманному й справедливому суспільстві й погоджуються робити це суспільство власними безкорисними діями.
«Ми прагнемо об’єднати тих, хто обрав творення вільного суспільства замість усамітнення, еміграції чи пристосуванства», — записано в програмній декларації Руху добровольців.
Основними цілями Руху добровольців є: розвиток ідеї свободи людини як найвищої суспільної цінності, збереження й розвиток національної ідентичності українського народу та розкриття його творчого потенціалу, утвердження пріоритету духовних цінностей над матеріальними. Головні принципи, якими керуються добровольці, — безкорисність, єдність ідей і дій та незалежність.
Після установчих зборів активісти новоствореного руху провели символічну акцію біля пам’ятника Григорію Сковороді «Свобода не продається». Добровольці роздавали перехожим зображення купюр з цитатами Григорія Сковороди та випустили в небо кульки з символами грошових знаків. В такий спосіб вони намагалися привернути увагу до того, що заробляння грошей стає головною передумовою політичної та громадської діяльності. Після цього учасники акції утворили живу спіраль, яка зображує емблему організації, та заспівали «Оду радості».

27-03-2007 17:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175004224.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua