першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокурору Тернопільської області Голубу Ю.В.

27-03-2007 21:30 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175020218.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановний Юрію Володимировичу !

В провадженні СУ УМВС України в Тернопільській області знаходилась кримінальна справа №1174844 порушена за фактом заволодіння службовими особами ТзОВ « Тернопільський речовий ринок» коштами приватних підприємців у особливо великих розмірах.
03 січня 2006 року, провадження по кримінальній справі №1174844 було закрито на підставі п.1 ст. 6 КПК України.
Рішення про закриття провадження по справі було скасовано апеляційним судом Тернопільської області, при розгляді численних скарг громадян.
На даний час справа прийнята до провадження слідчим підрозділом МВС України.
Прошу Вас повідомити :

про вжиті заходи до службових осіб СУ УМВС України в Тернопільській області якими були допущені порушення кримінально-процесуального законодавства, в ході розслідування цієї справи (Канюка В.Є., Біль Р.С.), а також до працівників прокуратури які здійснювали нагляд за дотриманням законності в ході розслідування, та підтримували прийняте рішення про закриття кримінальної справи в Тернопільському міськрайонному суді та Апеляційному суді Тернопільської області ( прокурори Салик М.В. та Лотоцький В.М.).
Додаток: ксерокопії документів на 3 арк.:
• Ухвала колегії суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Тернопільської області від 29.03.2006 року.

Депутат Тернопільської міської ради Ірина Бурда

27-03-2007 21:30 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175020218.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua