першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

План прихватизації - задовільний!!!

29-03-2007 05:10 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175134257.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Нещодавно усі українці уважно вислуховували про плани Валентини Семенюк збільшити прибутки від приватизації. Також було багато обіцянок про опрозорювання таких аукціонів. Проте на сьогоднішній день ми бачимо лише повернення кучміських сценаріїв "прихватизації". Нещодавно за старою схемою було продано 75% ще недавно державного підприємства "холдингова компанія "Луганськтепловоз".
Історія приватизації "Луганськ тепловоз заслуговує окремої уваги, перший аукціон по продажу 76% акцій "Луганськтепловоза" пройшов у 2001 році, тоді переможцем став " АвтоКрАЗ-холдинг" який входив в групу "Фінанси і Кредит". Щоправда пізніше ФДМ оспорив результати аукціону. Наступний конкурс був намічений на 2 жовтня минулого року, проте воно фактично не відбулось. Проте останній аукціон показав як в україні проводиться нічна прихватизація. "Холдингова компанія "Луганськтепловоз" була продана за практично стартовою ціною російській компанії, хоча Валентина Петрівна стверджувала що продасть цю компані як мінімум у 20 раз дорожче. Українські компанії взагалі не допустили до участі в аукціоні. На даний момент непомітно продаються ще інші великі компанії, взагалі без аукціонів, так укртелеком випустив та продає свої акції.

У минулому році було отриманню лише 22% коштів від приватизації від запланованого і це при тому що торги були успішніші і підприємства продавали за цінами значно вищими від стартових, окрім цього Семенюк отримала додаткових 550 млн. грн. від криворіжсталі. Що очікуватиме наш бютжет і чим затикатимуть дирки? І чим затикатимуть дирки коли нічогог буде продавати?

29-03-2007 05:10 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175134257.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua