першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Вінницькій райраді з'являться стенди з передвиборчими програми

29-03-2007 19:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175186440.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чи з’являться у Вінницькій районній раді стенди із передвиборчими програмами ?

Голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський на круглому столі «Моніторинг виконання передвиборчих обіцянок депутатами» пообіцяв, що незабаром перед сесійною залою з’являться стенди із передвиборчими програмами. Кожен депутат перед сесією зможе поновити знання своєї програми і голосувати за ті рішення, котрі їй не суперечать…Подробиці читайте далі…

29 березня 2006 року в приміщенні Вінницької районної ради відбувся круглий стіл на тему: «Моніторинг виконання передвиборчих програм депутатами Вінницької районної ради». Від депутатського корпусу були присутні представники Народного союзі «Наша Україна», БЮТ, «Собор», громадських організацій та ЗМІ, був також присутній голова Вінницької районної ради.
В ході обговорення було презентовано проект «Моніторинг виконання передвиборчих програм», який реалізуються Вінницькою обласною громадською організацією «Подільський центр соціальних технологій» в партнерстві із громадськими організаціями району та ініціативними групами.
В рамках проведення круглого столу депутати звітували про свою роботу:
Олександр Мельник, голова Вінницького осередку НСНУ розповів, що головним здобутком роботи є переформатування витратного бюджету на бюджет розвитку, який мала до того районна рада. Безпосередньо депутати фракції НСНУ працюють із сільськими громадами : в Сосонці допомагали з оформленням технічної документації для дитячого садочка; на оздоровлення дітей із Стадницького району виділено із бюджету 100 тисяч гривень і ін. Також партія працює над сприянням отримання кредитів для газифікації сіл, приватного будівництва в селах і ін.
Керівник БЮТ Сергій Сітарський (голова Вінницької районної ради) повідомив, що депутати від БЮТ становлять більшість у раді. Всі депутати закріпленні за певною сільською радою, хоча працюють і з рештою, коли є потреба. У 2006 році була здійсненна цілеспрямована підтримка Вінницької районної лікарні, зокрема, переоблаштовано пологове відділення, знайдено інвестора для придбання нового рентгену (нинішній випущений ще у 1965р.). Також партія працює над отримання кредитів населенням для газифікації сіл, приватного будівництва в селах. Залучаються інвестори для розвитку сільського господарства. Розроблено близько 20 програм розвитку в різних сферах – соціальній, економічній, медичній ін. Постійно звертаються зі скаргами до депутатів від НСНУ представники сільських територіальних громад для вирішення земельних питань. Болючими залишаються питання газифікації та ремонту доріг.
Учасники круглого столу напрацювали наступні пропозиції:
- Здійснити моніторинг доступності для різних політичних сил до важелів влади, в тому числі і виконавчої (наприклад, певна політична сила широко представлена в районній раді, але не має свого представництва в адміністрації);
- Розмістити коло сесійної зали Вінницької районної адміністрації стенди із передвиборчими програмами всіх політичних партій, що пройшли на виборах;
- Моніторити виконання рішень Вінницької районної ради Вінницькою державною адміністрацією;
- Поширення текстів передвиборчих програм серед населення Вінницького району;
- Сприяти проведенню особистого звітування депутатів Вінницької районної ради перед виборцями;
- Проводити просвітницькі заходи для підвищення громадської свідомості населення Вінницької області.
Наступним етапом реалізації проекту у Вінницькому районі буде проведення громадського обговорення виконання депутатами своїх передвиборчих програм із ширшим залученням представників територіальної громади.

29-03-2007 19:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175186440.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua