першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чергова "акція" міліціонерів до Дня захисту дітей проти дитини

31-03-2007 11:37 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175330224.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під Новий рік у неповнолітньої Іри загинув батько, бабуся на той час перебувала вже вчетверте на лікуванні з діагнозом шизофренія. На похорон сина її. звичайно, відпустили на прохання родичів. Як розповіли сусіди Ірі, через місяць після смерті батька бабусю взяли " в оборот" зовсім інші громадяни, ніколи раніше в бабуся ніколи не бачили.Стали возити стару жінку, що нічого не розуміла, кожного дня на якісь крапельниці бабусю, а потім помістили якимось чином до міської лікарні особу, що страждає на бредові ідеї, втрату пам"яті і т.п. В цей же час з домолодіння вивозиться майно(кожного дня по 4-5 рейсів легковиком). Як в багатьох детективах, 75-річна хвора на шизофренію бабуся робить заповіт на невідомих сусідам людей і через кілька годин помирає. При цьому хвора шизофренією людина, втративши зовсім пам"ять, заявляє, що інших родичів в неї немає і все майно заповідає громадянину, який її доглядав аж 10 днів. До цього ж бабуся роками заявляла всім сусідам, що все, що їй належить буде належати єдиній її "кровинці" - внучці Ірі. Сама приватний нотаріус навіть забула спитати в бабусі, чи не перебуває вона на обліку в психлікарні, адже зовнішній вигляд, її міркування були досить дивними навіть для не спеціаліста. Вона в останні дні свого життя раптом стала заявляти сусідам, що в неї єдиний син проживає в Швейцарії тощо. Дитина приїхала приймати спадщину, але з допомогою міліції її витурили з подвір"я померлих бабусі та батька. Таким чином, за активної підтримки працівників Ленінського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області дитину було викинуто з домоволодіння, половина якого за законом належить померлому батькові, а інша половина - померлій за загадкових обставин бабусі. Працівники полтавської міліції зайнялися звичайним рейдерством, залякавши дитину. В міліції на дитину кричали, казали, що нічого із спадкового майна неповнолітня Іра не отримає, бо в цій справі задіяне високе міліцейське начальство, оскільки спадкове майно за ринковими цінами складає більше 250 000 грн. Звичайно, мама дитини звернулась за допомогою до профспілкового центру "Солідарність проти корупції", де їй допомогли в підготовці позовної заяви до суду про визнання заповіту не дійсним, подати заяви до прокуратури про скоєння злочину, в тому числі і працівниками Ленінського РВ ПМУ УМВС в Полтавській області. Наяву факт перевищення службових повноважень посадовими особами в інтересах зацікавлени осіб. Ми вважаємо, що в даному випадку має місце скоєння злочину з корисливих мотивів. Дивує те, що лише за останні півроку до профспілки звернулося понад 15 осіб зі скаргами на катування дітей та жінок, застосування до них інших незаконних методів слідства. Лише в одному випадку з восьми (після повторної перевірки) порушено кримінальну справу проти міліціонерів по факту побиття вагітної жінки, в якої вкрали телефон і, яку примушували в міліції оговорити невинного громадянина. Таким чином в Полтаві зустрічають День захисту дітей.

31-03-2007 11:37 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175330224.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua