першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Діти дипломатів разом з українцями розписали писанки

02-04-2007 08:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175492606.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Українська амбасада в Канаді продовжила незвичну традицію, започатковану послом Ігорем Осташем, запрошувати дітей до дипломатичної установи (http://www.maidan.org.ua/static/narnews/1166518390.html). Цього разу, ініціатором був одинадцятирічний син посла Данило-Левко Осташ, який перед Вербною неділею разом з малими українцями запросив до посольства в Оттаві дітей інших послів, які перебувають з дипломатичною місією в столиці Канади.
Вперше спробувати свої сили у мистецтві розписувати українські писанки завітали зокрема діти амбасадорів Болгарії, Словенії, Польщі. Поїде і з Канади українська писанка на батьківщину Лукашенка - Білорусь. Теж матимуть цього Великодня свої писанки навіть представники країн, де кошик з паскою не на порядку денному, як Албанія, Азербайджан чи Туреччина.
Всі дітлахи настільки зачарувалися традиційним українським розписом, намагаючись мати якнайбільше писанок зроблених своїми руками, що довелося терміново довозити для них додатковий основний матеріал, який на весь світ прославився два роки тому в Івано-Франківську. Яйце, виглядає, таки має неабияку магічну силу не тільки в історії України, але і набирає обертів у її дипломатичних зв’язках. У цю ж суботу ще зранку, український посол з дружиною несподівано завітав попрактикуватися у писанкарстві і до дітей української школи в Оттаві, де всі учні також розписували писанки до свята. Недаремно ж у гуцулів існує повір’я – що поки творитимуть писанки, доти буде існувати світ! Ото воно так і є... І добре ще, що в Україні не водяться страуси...

Фото:
1.“Але ці дітлахи... Ну, хоч би на яєчню залишили“.
2.“Гмм... А де ж я оце бачив останній раз... наш посольський вогнегасник?...“
3.Дружина посла Марина Гримич на “найгарячішому“ місці – фарбування.
4.“І що б його там ще домалювати?...“
5. Два Осташі між собою: – “А моя писанка краща!“
6-8. У школі.

ambasada-pysanky1.jpg
ambasada-pysanky2.jpg
ambasada-pysanky3.jpg
ambasada-pysanky4.jpg
ambasada-pysanky5.jpg
pysanky-szkola01.jpg
pysanky-szkola02.jpg
pysanky-szkola03.jpg

02-04-2007 08:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175492606.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua