першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокурорська брехня вже давно нікого не дивує

02-04-2007 21:21 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175538090.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Полтавська профспілка "Солідарність" та її 53-річний голова винні в рості корупції в Полтавських правоохоронних органах. Такий висновок роблять "фани" полтавських прокурорів. Не дивно, бо саме прокуратура області постійно приховує факти пограбувань громадян під час обшуків затриманих громадян, факти катувань жінок та дітей, факти закриття кримінальних справ за відповідну платню. Багатьом відома "такса" за закриття будь-якої кримінальної справи. Голову профспілки було арештовано під час передвиборної кампанії, а відразу після звільнення нагороджено Грамотою Президента за рятування демократії. Не дивно, що Звернення до Президента підписали 9 найвпливовіших правозахисних організацій Полтавської області. Це , звичайно, не могло сподобатись прокурорам , а ще дужче тим, кого"кришує" прокуратура. Волошин же подав кілька позовів до суду про відшкодування моральної шкоди проти УМВС в області та редакції газети "Вечірня Полтава", яка оголосила профактивістів бандитами з міжнародними зв"язками. Після вирішення питань з достроковими виборами правозахисні організації проведуть пікетування з вимогою звільнити А.Мельника, заступника прокурора області з займаної посади. Сам Мельник вже погрожував Волошину повторними репресіями. Але правозахисники налаштовані проти правопорушників і доведуть свою правоту. Слід відзначити, що прокуратура старанно вчетверте закриває кримінальну справу проти міліціонерів, які скоїли особливо тяжкий злочин проти В.Волошина - міліціонери за відсутності господаря проникли в домоволдіння, без понятих, складання протоколу провели несанкціонований обшук, чим ще раз підтвердили свою сутність. Зброю підкинути не вдалось, а от відповідати всерівно доведеться.

02-04-2007 21:21 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175538090.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua