першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Щоб не програти інформаційну війну...

04-04-2007 18:39 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175701195.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Останні півроку по деяких будинках, що знаходяться поблизу метро „Політехнічний інститут” розповсюджується газета проімперського напрямку „Киевский Вестник” (індекс 61307, рег. посвідчення. КВ № 8737 від 12.05.2004). Газету просто підкидають в усі поштові скриньки.
Я так би і не звернув уваги на ту лобуду, що там пишуть, якби не стаття в одному з останніх (№32 (6301) від 29.03.07) номерів, яку показала мені моя мати (літня жінка, яка читає і вірить майже всьому, що знаходить у своїй поштовій скриньці). Стаття соромить покійного батька нашого Президента, намагаючись зробити з нього посібника вояків СС. Називається стаття „Как в плену дослужиться до офицера. Еще одна война Андрея Ющенко.”. Автор Сергій Бурлаченко. Як я зрозумів з приписки у кінці статті, вперше вона була надрукована у якісь газеті „2000” від 16.03.07.
З цього приводу хочу звернутися до тих активістів Майдану, які можуть передати цю статтю у відповідні органи для перевірки на правдивість і коректність, а також представникам „Нашої України” які займаються формуванням іміджу партії та її почесного голови.
Також хочу звернутися до ідеологів всіх „помаранчевих” політичних партій. Панове, ось тут, на сайті Майдан, було багато матеріалів, стосовно знищення і знущання з українського народу за радянських часів, багато матеріалів про знищення мови як головного носія культури нації, ще багато чого цікавого про нашу культуру, нашу історію... Не пошкодуйте грошей, поширте цей матеріал так, як то роблять проімперські антиукраїнські сили. Інакше може статися так, що за гучними мітингами ви програєте інформаційну війну в тилу, серед тих, хто ніколи в житті не бачив Інтернету і вірить всьому, що потрапляє до його поштової скриньки...

Віталій.

PS: Щоб не розповсюджувати вказану статтю, навмисно не навожу навіть уривків з неї. Той, кого це зацікавить зможе знайти вказану газету.

04-04-2007 18:39 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175701195.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua