першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист виборця до українського політикуму

04-04-2007 19:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175705395.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні політики!
Історія надає країні ще один шанс вийти з-під ярма олігархічних кланів та увійти до переліку високорозвинених країн світу. Попереднього шансу, що було надано вам у 2004 році прогаяно. Сьогодні ми маємо ще один шанс, можливо останній, перейти до розбудови країни.
На сьогодні я, громадянин України, цілком підтримую дії Президента України щодо розпуску Верховної Ради України та проведення позачергових виборів. 27 травня ми прийдемо на виборчі дільниці задля того, щоб обрати новий парламент. На жаль вже зараз можна усвідомити, що новий парламент знов включатиме кримінальних елементів, що прагнуть узурпувати владу. Та я сподіваюсь, що демократичні сили сформують більшість у новому парламенті. Але я не готовий віддати свій голос знов під порожні обіцянки! Країна втомилась від розмов "Ми проти". Ми чекаємо від вас розмов "Ми за!" За верховенство права! За демократичні інститути влади! За розвинену країну!
На сьогодні я не обрав політичну силу, за яку я віддам свій голос. Останні соцопитування свідчать що таких як я багато. Ми, патріоти України, ніколи не віддамо свої голоси за антиукраїнські сили. Проте ми не згодні голосувати за силу, що декларує демократичний розвиток лише за принципом найменшої з вад. Ми втомились від постійного перетягування влади між провідними партіями. Ми потребуємо поступового розвитку країни й готові працювати для цього!

Ми вимагаємо від вас зараз розробити й оприлюднити відкриту та прозору коаліційну угоду до якої мають приєднатися усі демократичні сили. Після набуття новим складом Ради повноважень, виключно за цією угодою мають бути розподілені керівні посади країни! Ми втомились від битв за владу!

Ми вимагаємо від вас терміново розробити та запропонувати виборцям план розвитку країни на найближчий рік, що має вирішити суспільно-гострі питання. Ми вимагаємо від вас конкретних термінів та текстів законопроектів, що має прийняти новообрана Рада першочергово.

Ми готові прийняти участь в обговоренні й розробці цих законопроектів.
Ми звертаємо вашу увагу, що наведення ладу в нашій країні є першочерговим завданням. Деяких з нас цікавить вступ до НАТО, деяких - ні. Деяких турбують наднаціональні органи ЄЕП, деяких - ні. Деякі з нас підтримують надання російській мові статусу другої державної, деякі - ні. Проте ми взмозі відкласти вирішення цих та інших болючих й не дуже питань до того часу як ми забезпечимо своє незаперечне право керувати нашою державою й подолаємо бідність, що охоплює більшість регіонів нашої країни. Ми переконані що немає сенсу приймати будь-які закони, доки в країні системно не виконується Конституція.

Ми очікуємо що серед першочергових законопроектів ми знайдемо наступні:

1. Політичні
Внесення змін до Конституції країни не є першочерговим завданням, окрім змін, що гарантують виборцям право контролювати владу й змін, що забезпечують правопорядок у державі, а саме:

- Відміна депутатської недоторканості. Згідно з Конституцією, ці зміни мають бути проголосовані на двох сесіях Ради, тож ми маємо не гаяти часу! Розмови про відсутність 300 голосів є не більше ніж приводом не робити. Ми вже вдруге показали кримінальним елементам у Раді, що ми їх не боїмося. Коли прийде час голосувати за зміни конституційною більшістю - ви знайдете нас й нашу підтримку в потрібному місці. Ми примусимо депутатів розірвати злиття криміналу й влади!

- Запровадження механізму виборів за відкритими списками. Запровадження механізму припинення депутатських повноважень за волею виборців округу. Цього вимагає від нас Європа, цього вимагаємо від вас ми! Виборець має голосувати за окремого кандидата, що є представником партії, а не за список невідомо ким наповнений. Цей кандидат відповідає за дії партії перед виборцями, в разі якщо виборці не згодні з обраним курсом партії, вони припинять мандат депутата по своєму округу й оберуть більш гідну партію до парламенту. Віддайте імперативний мандат до рук народу!

2. Правоохоронні
Вимагаємо терміново провести реформу правоохоронних органів та судової влади за європейським
зразком, що має унеможливити використання правоохоронних органів для тиску на громадян й установи та підвищити відповідальність правоохоронних органів перед власним народом.

3. Економічні
Провести податкову реформу, зменшити податковий тиск на громадян й підприємців. Ми, український народ, не чекаємо пільг і преференцій, нам не потрібні знижки та субсидії. Ми готові працювати заради власного добробуту та добробуту наших родин. Но ми не маємо годувати державну машину надприбутками за рахунок власного кошту. Ми взмозі підняти економіку, створити нові робочі місця, вийти на світові ринки. Все що ми потребуємо - зняти з нас тягар податків, що не дає можливості нам працювати!

Шановні політики! Ми знаємо, що багато з вас йде до Ради за владою та грішма. Ми готові надати вам повноваження, та, йдучи шляхом розвитку країни, підвищити ваш добробут разом з добробутом народу. Якщо ми побачимо що ви готові працювати разом з нами задля добробуту й розквіту України, ми будемо готові віддати наші голоси за вашу політичну силу й підтримувати її на місцях та на майданах щоденно, своєю працею та своєю волею.
Ми вимагаємо від вас кроків назустріч щоб нам не довелось віддавати свої голоси за бездушний пункт "Проти всіх".

До останнього шансу українського народу обрати демократичну й патріотичну владу залишилось 7 тижнів. Час спливає. Шановні політики, ми - готові працювати з вами. Чи готові ви?

04-04-2007 19:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1175705395.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua