першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тренінги „Успішне представництво громадських інтересів”

09-04-2007 14:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176119993.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тренінги „Успішне представництво громадських інтересів”

Наприкінці березня відбувся перший тренінг для грантерів проекту „Достовірність і партнерство – неурядові організації в місцевих громадах” в рамках програми „Громадянські ініціативи в Східній Європі” Фонду імені Стефана Баторія (Польща).

Головна мета тренінгу з успішного представництва громадських інтересів: упорядкувати знання громадських діячів про адвокацію, навчання лідерів НУО використанню різноманітних інструментів для адвокасі – від збору доказів щодо значущої проблеми в місцевих громадах до складання конкретних планів захисту громадських інтересів, реалізації кампанії і оцінки її ефективності.

В цьому році планується навчання п"яти груп. Наступний тренінг відбудеться з 24 по 29 квітня.

Навчання громадських лідерів плануванню успішних кампаній адвокації проходить в партнерстві Фонду імені Стефана Баторія і ГО „За професійну допомогу”.

Олена Волочай, експерт проекту
http://www.iaps-ci.org/ru/news/news1/

09-04-2007 14:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176119993.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua