першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

iнформаційна війна

10-04-2007 16:00 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176210009.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Не програти інформаційну війну - ось , що тепер головне для Майдану.


Західна Європа думає,що яники мітингують і в маленьких містах та селах.ОЦЕ ДЕЗА!!!
Мені сподобалося застереження Віталія 4 квітня на цій сторінці. Так, сьогодня важливо не прогавити інформаційні диверсії з боку голубих.

Де наші, промаранчеві, газети в провінції? Чи ми повірили, що преса геть вільна, як нам хотілося б. Голубі можуть переграти нас в провінції простою кількістю друкованої інформації.
А на Майдані треба, на мою думку, давати сьогодня таку інофрмацію:
- що говорять ті голубі, які приїхали з Києва, після відробітку своїх грошей?
Люди, які там побували під голубими прапорами,соромляться того, шо вони зробили. Таке враження у мене склалося. У нас в Одесі жодний з тих, хто побував у Києві,не признається.Не тому що бояться, а тому, що стидно перти проти Майдану-2004, відробляючи гроші.
Оцей сором людський - наша надія.
Надія на те, що Україна,нарешті, вирветься з кола зачарованого, коли вона піднімалася (Гайдамаки,Коліївщина) проти ворога, за свободу, а потім малодушно розбредалася по хатах та хуторах.
не зрадьмо Тараса Шевченка, який й став поетом тому, що йому оце якраз й боліло.
Мені написали друзі з Штутгарту (Німеччина), питають, що у нас коїться. Там, в Західній Європі, думають, що голубі мітінгують не тільки в Києві, а й в інших містах.
ОЦЕ ДЕЗА!"

Дуже прошу авторів Майдану.
Напишіть для Закордону ,своїм друзям, знайомим, з прикладами по різних містах і селах, що голубі не наважилися вийти на вулички своїх рідниї сіл та містечок, якщо це правда. У нас в Одещині таких випадків я не знаю.
Микола.
Одеса

10-04-2007 16:00 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176210009.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua