першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

УМВС Полтавської області продовжує фальшувати?

12-04-2007 07:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176353526.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чотири роки тому підчас виборчої кампанії по виборах Президента України було арештовано трьох профактивістів профспілки "Солідарність", в тому числі і 2-х жінок, яким за 50 років, було кинуто до в"язниці працівниками міліції.
Справу розслідувала бригада слідчих відділу з особливо важливих справ УМВС в Полтавській області Ув"язнених звинувачували в скоєнні особливо тяжкого злочину (торгівля людьми), за який передбачено кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі від 8 до 15 років. В тюрмі вони перебували 5 місяців. Справа двічі направлялась на додаткове розслідування, оскільки обвинувачення сфальшоване, "побудоване на припущеннях". Зараз справу знову напрвлено на додаткове розслідування, профактивістів обвинувачуюють в скоєнні злочину, за який передбачено максимальне покарання у вигляді обмеження волі до 2-х років.Тепер це вже злочин проти власності (шахрайство). Профактивісти допомагали безробітним влаштуватись на будівництво санаторію ФСБ Росії "Кратово" в місті Жуковському Московської області Тож їх звинуватили у торгівлі людьми. Покупцем "живого товару" виступав за версією міліціонерів громадянин Росії, наближений до Президента Росії, якого до цього часу чомусь не допитано. До цього часу працівники УМВС витрачають мільйони гривень на розслідування даної кримінальної справи,десятки міліціонерів роками розслідують "справу "Солідарності" порушуються конституційні права профактивістів, майно яких арештовано, з них взято підписки про невиїзд. Вже чотири роки, громадяни,які згідно ст.62 Конституції України вважаються невинуватими потерпають від свавілля полтавських правоохоронців. Профактивісти отримали від Президента України Подяки "за рятування демократії", а міліціонери ... підвищення по службі від Луценка та Сушка.

12-04-2007 07:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176353526.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua