першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Не треба нас дурить!

13-04-2007 22:13 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176491604.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заступник голови ПФУ…фальсифікує Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування":
*********************************************************************************
"ВАЛЕНТИНА НИКИТЕНКО: ПЕНСІЇ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ БУДУТЬ ПЕРЕРАХОВАНІ ЗГІДНО ІЗ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ

Акції протесту під стінами головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області, про які кілька днів тому повідомляв УКРІНФОРМ, припинені. Голодуючих інвалідів-чорнобильців запевнили, що пенсії та доплати їм перерахують уже в квітні. Хоча говорити про те, що конфлікт вичерпано, передчасно.
Аби з`ясувати ситуацію на місці, в Донецьк приїжджала перший заступник міністра праці та соціальної політики України Лідія Дроздова. Згодом зустрічався із чорнобильцями й міністр праці Михайло Папієв, який супроводжував Прем'єр-міністра України Віктора Януковича у робочій поїздці на Донеччину. За коментарем з цього приводу кореспондент УКРІНФОРМу звернулася до заступника голови правління Пенсійного фонду України Валентини Никитенко, яка також нещодавно приїхала з Донецька.
У статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" при запровадженні мінімальної пенсії в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, було визначено, що мінімальна пенсія за віком застосовується тільки при призначенні страхових (трудових) пенсій. Таким чином, вона не може застосовуватися при визначенні надбавок та підвищень до пенсії, а також при призначенні пенсій за іншими законами
"Хочеться вірити, що найближчим часом Верховна Рада ухвалить потрібні зміни до законодавства, і причин для соціального невдоволення чорнобильців більше не буде", - сказала на завершення Валентина Никитенко.
Спробуємо розібратись,як обдурюють голодуючих інвалідів-чорнобильців.
Читаємо Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"( http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1058-15 ):
Стаття 1. Визначення термінів

У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

мінімальна пенсія - державна соціальна гарантія, розмір якої визначається цим Законом;
Стаття 4. Законодавство про пенсійне забезпечення в Україні

3. Виключно законами про пенсійне забезпечення визначаються:
умови, норми та порядок пенсійного забезпечення;

Стаття 5. Сфера дії Закону
… 2. Виключно цим Законом визначаються:

мінімальний розмір пенсії за віком;
Не треба юридичної освіти, щоб зрозуміти: вихопивши один абзац з
Закону про страхові пенсії,Валентина Микитенко хоче відібрати у голодуючих інвалідів-чернобильців державну соціальну гарантію визначену статями 1,4,5 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

13-04-2007 22:13 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176491604.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua