першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Корупційний ланцюг міліція-прокуратура-суд в Полтаві діє

16-04-2007 06:07 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176692859.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Суддя Октябрьського райсуду винесла ухвалу суду, якою залучила представника прокуратури до участі в розгляді справи на боці відповідача (міліції)у відповідності до ст.36-1 Закону України"Про прокуратуру", оскільки у випадку задоволення позовних вимог наче б то бюджет України зазнає великих збитків. Тобто своєю ухвалою судом, задовго до рішення суду, визнано звернення позивачів до суду за відшкодуванням шкоди неправомірним, оскільки лише у випадку неправомірних дій в цивільних справах у відповідності до ст.36-1 вказаного Закону залучається представник прокуратури. Нагадуємо, що профактивістів було репресовано під час виборчої кампанії на 5 місяців, а після звільнення нагороджено Подякою Президента України. Кримінальна справа до цього часу корумпованими чиновниками вже 4 роки не розглядається, вірніше повертається на додаткове розслідування через "неконкретність обвинувачення та докази, побудовані на припущеннях". Тож звернення 9 правозахисних громадських організацій до Президента про значний ріст корупції в правоохоронних органах, прокуратурі та судах Полтавщини є цілком справедливим та закономірним.

16-04-2007 06:07 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176692859.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua