першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ізяславська районна організація Конгресу

19-04-2007 11:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176969644.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Починаючи з минулого року в м. Ізяславі Хмельницької області з ініціативи районної організації Конгресу Українських Націоналістів розпочалась широкомасштабна кампанія з метою спорудження у місті меморіалу жертвам Голодомору та репресій.
Разом із представниками товариства «Просвіта» та регіональної громадської організації «Відродження» ізяславські націоналісти винесли це питання на сесію місцевої ради, яка ухвалила рішення про відведення неподалік від центру Ізяслава місця для спорудження меморіалу. На цьому місці уже встановлено хрест. На разі розпочинається збір коштів. Частина фінансування здійснюватиметься за рахунок місцевого бюджету.
Голова Ізяславської РО Конгресу Асафат Дністрян наголошує: «Справа, яку ми розпочали надзвичайно важлива, подібний меморіал стане гідним пошануванням пам’яті усіх тих, хто постраждав від жахливого Голодомору та репресій більшовицької влади. Приємно, що наше починання підтримала місцева влада».
Представники оргкомітету звертаються до усіх небайдужих допомогти у цій потрібній справі.
Кошти на спорудження меморіалу приймаються за реквізитами:
р/р 260005770 в Ізяславському відділенні ХОД АППБ «Райфайзен банк-Аваль»
МФО 315966,
Код 26381362
Отримувач: ГО «Відродження».
Призначення платежу: на спорудження меморіалу жертвам Голодомору і репресій.

19-04-2007 11:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1176969644.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua