першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ХДМУ закликає приєднатися до благодійної акції “Серце до серця”

20-04-2007 01:32 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177021940.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Харківський обласний осередок ХДМУ закликає всіх приєднатися до всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”


Доброго дня!

Скільки коштує година Вашого часу? Певно кожен з вас втілив в життя чимало корисних проектів і може з точністю назвати собівартість своїх 60 хвилин.

Це може бути 50, 100 або 200 гривень. Грошових одиниць...

А Ви знаєте, що час витрачений на добру справу вимірюється зовсім не грошима?

Кожен, хто 22 квітня приєднається до Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” отримає шанс зрозуміти важливу річ. Інколи час вимірюється людськими життями, позбавленням від страждань, дитячим здоров'ям та усмішками немовлят!

22 квітня пропонуємо забути про конфлікти, амбіції та “Наполеонівські” плани. Давайте всі разом зробимо по-справжньому Добру Справу – допоможемо збирати гроші на обладнання для дітячих лікарень. В цей день молодь Києва, Луганська та Одеси, Львова, Тернополя та Запоріжжя – усіх обласних центрівУкраїни – вийде на вулиці своїх міст з однаковими скриньками та з однією ідеєю. Реальна, справжня й відчутна допомога дітям.

Так що ж заважає нам, ХДМівцям, зробити те саме? Приєднатись до руху сердець молоді України?

Активісти Луганська та Черкас, Одеси та Києва... Всіх інших міст та організацій! До 22 квітня лишилося меньше тижня:(

ХДМУ Харкова вже приєдналося до “Серце до серця”, ми взяли на себе координацію цієї акції по Харківському регіону. Якщо ще хтось вирішить приєднатися до цього руху, то звертайтеся до регіональних координаторів у Ваших містах. Їх координати ми можемо надіслати всім бажаючим:)

Контактна особа: Головін Костянтин, тел. 80663254595, e-mail: koc.kit@gmail.com

Твоє серце
http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news136Одеський обласний осередок ХДМУ закликає всіх небайдужих відгукнутися на ініціативу фонду „Серце до серця”

Зараз весна. Природа прокидається. На вулиці заливаються співами пташки. Але для декого весна така ж німа, як і інші пори року. Така ж німа, як все їх життя. Це люди, які народилися з вадами слуху.

22 квітня молодь Києва, Луганська, Одеси, Львова, Харкова, Запоріжжя – усіх обласних центрів України – вийде на вулиці своїх міст з однаковими скриньками та з однією ідеєю – зібрати гроші на обладнання для діагностики й лікування вад слуху у малюків.

На вулиці до Вас підійдуть волонтери, що запропонують віддати частину Ваших грошей на закупівлю обладнання для діагностування вад слуху немовлят ще на тому етапі, коли їх можна вилікувати. Не відмовляйте. Ваші гроші – це усміхнені обличчя дітей. Для Вас це клаптик паперу – для них це цілий океан звуків, це слова кохання і радісний сміх.

Обладнання, закуплене під час акції буде передане в одеські лікарні. На нього будуть наклеєні червоні серця – на знак того, що його придбали українці за покликом свого серця. На ньому безкоштовно будуть проходити діагностику слуху всі немовлята, які народжуються в Одесі. Хто знає, можливо, цей апарат допоможе саме Вашій дитині!

Вийдіть в цей день в центр міста. На Дерибасівській та на Приморському бульварі будуть стояти сцени, біля яких волонтери будуть збирати гроші.

Якщо у Вас є час – Ви також можете стати одним із волонтерів – і кожне усміхнене обличчя малюка буде Вам нагадувати, що Ви не дарма прожили цей день. Всі бажаючі зможуть отримати посвідчення волонтера та скриньку для збору грошей, заповнивши анкету і скинувши її на адресу cdyu_odesa@ukr.net

Або зателефонувавши за телефонами:

8 097 950 12 01

8 063 273 23 54

724 48 10

Або постукавши в аську 372 731 835

Олексій Чорний

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news137

20-04-2007 01:32 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177021940.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua