першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ПР підминає під себе ще одну найстарішу на Одещині газету

20-04-2007 16:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177076403.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Партія регіонів підминає під себе ще одну найстарішу на Одещині газету

Учора Роздільнянська районна рада прийняла рішення "злити" одну з найстаріших в Україні газет, -районку "ВПЕРЕД", з інщою структурою, назвати її по-новому - "Роздільнянський вісник". 76 років газета носила свою теперішню назву.

За це проголосували депутати від партії регіонів, які мають 19 з 49 депутатських місць, партійці з Блоку Литвина, навіть комуністи, електорат яких - основний читач газети "ВпереД". Тепер газета буде без свого законного імені, без минулого, без читача?! Це наступ на сводобу слова - підлий, незаконний.

Як відомо, регіонали "наїхали" недавно на єдину україномовну в Одеській області газету "Чорноморські новини".

Василь Колпаков,
редактор газети "Вперед" 1990-1998 р.р.
Роздільна
Одещина

До модератора:
Пропоную "Майдану" почати збір підписів під зверненням до всіх громадян України з вимогою зупинити партію регіонів і її холуїв в їхньому наступі на свободу слова. Вважайте мою інформацію підписом під цим зверненням.
Українці не будьте байдужими. Не чекайте, що Ющенко все за нас зробить. Таке звернення - страшна зброя проти регіоналів та інших їхніх годуванців. Бандити дуже бояться свободного слова.
Якщо треба, я сам складу таке звернення, зателефонуйте ( мій телеф. 0988832984). Але у мене ніде його почепити. В.Колпаков.
Роздільна, Одещина

20-04-2007 16:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177076403.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua