першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокурор і громадськість по різні боки барикади

21-04-2007 08:28 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177133337.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Такса за відкриття чи закриття кримінальної справи прокуратурою оюбласті не змінюється зі зміною чергового прокурора області. Весь штат укомплектований давно, батьків, які виходять на пенсію - змінюють їх діти. Прокуратура працює непрозоро для громадськості і являється однією з найбільш корумпованих структур органів державної влади. Тож не випадково черговий прокурор області В.Войцишен відмовився взяти участь в роботі "круглого столу", організованій Громадською колегією при голові Полтавської облдержадміністрації, посилаючись на Закон України "Про прокуратуру". В зв"язку з цим Полтавська профспілка "Солідарність" вирішила провести разом з іншими громадськими організаціями пікетування прокуратури області з вимогою замінити не менше 50% працівників апарату прокуратури, а також звільнити заступника прокурора області А.Мельника, якому громадськими організаціями на початку року присуджено анти-почесне звання Горе-прокурор Полтави.

21-04-2007 08:28 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177133337.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua