першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Всеукраїнська благодійна акція „Серце до серця” в Черкасах

24-04-2007 09:09 Черкащина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177394965.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сонячного недільного дня близько 40 волонтерів вийшли на вулиці міста Черкаси для того щоб зібрати кошти для придбання діагностичного та лікувального обладнання для малюків з вадами слуху. Серед них були також активісти ХДМУ, які не могли не відгукнутися на поклик серця.

Хочеться відмітити, що черкащани не залишилися байдужими до долі малюків, і охоче надавали кошти. Незалежно від віку, люди підходили і кидали гроші до скриньки, щоб мати змогу допомогти малюкам. Нажаль не всі знали про акцію, але ті хто підходили і запитували - з радістю відзивалися на заклики про допомогу малюкам з вадами слуху. Кожному, хто жертвував гроші волонтери презентували невеличке червоне серце.

В кінці дня для тих хто приймав участь в акції, а також усіх жителів міста відбувся благодійний концерт.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news140

24-04-2007 09:09 Черкащина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177394965.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua