першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Grjazi.net - акція ХДМУ у Харкові

24-04-2007 09:53 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177397582.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як відомо, 21 квітня був День Довкілля! Харківський обласний осередок ХДМУ вирішив зробити свій вклад в допомогу навколишньому середовищу, тому було прийнято рішення «всєм ідті на суботнік»!!! Щоб залучити якомога більше робітничків, та й взагалі не просто «попахать», але й весело провести час (приємне + корисне), було вирішено проводити квест з символічною назвою «Grjazi.net».

Задачею цього проекту було не тільки очистить велику територію НТУ «ХПІ» (саме цей ВНЗ було прийнято за «об’єкт вилучення бруду» ), але й очистить свої душі від сміття, що там накопичилось.

Завдяки креативу квест-сценариста Черевко Катерини, всі завдання були дуже цікаві та дійсно корисні. Так, на одному із пунктів квесторам прийшлось розфарбовувати урни для сміття, які наступного дня вже стояли по Політеху та вражали своєю авангардністю :). Іншим завданням учасників креативного суботника було провести антинікотинову акцію, де вони обмінювали сигарети на цукерки. Взагалі, за всю акцію, квестори і влаштовували мітинг проти брудних стаканчиків, і гралися в дитячі ігри (що, як не дитинство - символ чистоти?), і організовували вуличні перфоменси, і навіть одружувались! :)

Перше місце здобула збірна команда з різних ВНЗів, капітаном якої була член Харківського осередку ХДМУ Саліцька Єлизавета! Вітаємо їх із перемогою! Правильным путем идете, товарищи! :)

Всього ж у квесті прийняло участь 10 команд по 5 чоловік. Тобто 50 чоловік плюс команда організаторів та скаутів (які, доречі, спрацювали дуже добре) так чи інакше допомогли і собі і довкіллю позбутися негативного баласту та отримати щось нове та позитивне!

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news142

24-04-2007 09:53 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177397582.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua