першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тест на моральність

26-04-2007 10:33 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177572791.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ТЕСТ НА МОРАЛЬНІСТЬ
26 квітня 2007 року Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посаду судді Європейського суду з прав людини оголосить результати конкурсу по відбору трьох претендентів, які будуть направлені на співбесіду до Парламентської Асамблеї Ради Європи. Після таємного голосування в ПАРЄ один з трьох кандидатів посяде вакантну посаду судді Європейського суду з прав людини від України.
А тепер увага!
Як повідомив голова Комісії, Міністр юстиції Олександр Лавринович (!) „кандидати на посаду судді Європейського суду з прав людини повинні мати високі моральні якості, ….”
А оцінювати моральні якості кандидата буде Конкурсна комісія утворена Кабінетом Міністрів, серед її членів сам Лавринович і (чого ж чекати від цієї влади) „високоморальна” Сюзанна Станік (за згодою).
І якщо дійсно порядним членам цієї комісії, серед яких, на щастя є й Геннадій Удовенко, не вдасьться відстояти достойну людину, то Україна має шанс перенести принципи нашого політикуму й до Європи.
Петро ПРОЦИК

26-04-2007 10:33 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177572791.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua