першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Косівщині молоді націоналісти провели рейд „Антиокупант”

28-04-2007 13:52 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177757562.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 16 по 23 квітня Конгрес Українських Націоналістів провів на Івано-Франківщині агітаційно-пропагандивний рейд „Антиокупант”. 16 квітня до м. Коломиї прибула похідна група КУН. Молоді націоналісти з різних регіонів України пройшлися містом, обклеюючи його листівками та роздаючи буклети з інформацією. В той же день група вирушила у Косів, де з 12 до 13 години пройшов круглий стіл „Націоналізм – ідеологія молодих”.

На круглому столі були присутні журналісти, освітяни та діячі культури Косівського району. Темою обговорення стали практичні шляхи піднесення національної свідомості молоді Косівського району. Учасники рейду виступили з промовами перед публікою, де окреслили мету та завдання своєї акції. Молодіжний референт Луганської ОО КУН Руслан Єгоров переконаний, що проти України ведеться інформаційна війна, яка виражається у тотальному засиллі чужинського інформпродукту в медійному просторі держави. Українській молоді нав’язуються іноземні мови, що призводить до розмивання національної свідомості.

Процес московщення та американізації вже торкнувся і західних теренів України. Метою учасників рейду „Антиокупант” є надання косівській молоді здорової альтернативи. Учасники привезли із собою записані у Луганську диски та касети із сучасними українськими піснями. Ці пісні вони презентували й дарували місцевій молоді.

„Я пишаюся тим, що молодь із Південної, Східної та Центральної України прагне своєю акцією піднести національну свідомість молоді Косівщини,” – зазначив заступник голови Косівської райдержадміністрації з гуманітарних питань Микола Васкул.

У наступні дні учасники поділились на дві підгрупи та вирушили по встановлених маршрутах, відвідуючи школи району та виступаючи зі своїми програмами перед молоддю. За 17 та 18 квітня вони відвідали 15 шкіл району та провели дискотеку в Косові.

19 квітня у м. Коломия відбулась прес-конференція, на якій керівники підгруп Олекса Носаненко та Руслан Єгоров повідомили місцевим журналістам про мету та перебіг рейду „Антиокупант”.

У п’ятницю 20 квітня підгрупи продовжили об’їзд шкіл. До учасників акції долучились представники косівської молодіжної референтури КУН. Кількість відвіданих учасниками рейду навчальних закладів сягнула 21.

21 квітня молоді націоналісти відвідали повстанську столицю Космач, де вшанували пам’ять загиблих героїв.

У неділю рейд було завершено і більшість його активних учасників роз’їхались по своїх домівках.

23 квітня у місті Івано-Франківську в управі місцевої організації КУН відбулася прес-конференція організаторів агітаційно-пропагандивного рейду „Антиокупант”. На питання журналістів відповідали та підбивали підсумки акції голова молодіжної референтури Конгресу Василь Попович та керівник рейду Руслан Єгоров.

Прес-служба Луганської ОО КУН

28-04-2007 13:52 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177757562.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua