першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

4-й семінар «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!»

03-05-2007 00:16 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178140588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

27-29 квітня у м. Ялта під теплими променями сонця відбувся четвертий семінар у межах проекту ВМГО Християнсько-демократична молодь України «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». У заході взяли участь представники різних областей України.

Захід мав назву аналогічну до попереднього семінару у м. Львові - «Християнсько-демократичний рух, його становлення та сучасність». Під час нього лектори проекту детально зупинилися на розгляді питань, що стосувалися християнсько-демократичної ідеології. Так, відповідальний за ідеологічно-виховну роботу в ХДМУ - Віктор Андрусів, розповів про історію розвитку християнсько-демократичної ідеології, принципи та засади християнської демократії, а Голова організації - Василь Гацько, надав ретельний аналіз сучасного стану християнсько-демократичних партій в Європі. Під час доповіді було зазначено, що партії християнсько-демократичного ідеологічного спрямування, на сьогодні, представлені в парламентах двадцять дев’ятьох країн Європи, увійшли до правлячих коаліцій, або ж самостійно утворили уряди в тринадцятьох країнах Європи, мають своїх представників на найвищих державних посадах (керівники Урядів, Президенти) в шістьох країнах Європи.

Впродовж занять учасники семінару отримали інформацію щодо методик ефективного планування діяльності організації, про що їм розповів член Правління ВМГО ХДМУ - Андрій Сидоренко. Окрім того, ними була продовжена робота з членом Правління ВМГО ХДМУ - Лілією Романюк, над розробкою концепцій проведення шкіл лідерства у себе в регіонах.

Семінар пройшов у дружній і приємній атмосфері.Довідково:

Дворічний проект ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту передбачено проведення 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі у проекті залучені представники 16 областей України.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news147

03-05-2007 00:16 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178140588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua