першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Судова система Полтави продовжу гнити

03-05-2007 19:13 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178208797.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Суддя одного з місцевих судів Полтави винесла безпрецендентну ухвалу, якою відмовила в проведенні посмертної судово-психіатричної експертизи за безпідставністю, а справу, з метою затягнути її розгляд без будь-яких підстав передала до іншого суду. Справа в тому, що жінка, спадкове майно якої складає близько 250 тис.гривень, за день до смерті зробила заповіт на одну впливову особу обласного центру. Лише в 2006 році вона тричі перебувала на стаціонарному лікуванні загалом понад 4 місяці. Таким чином, здійснюючи підкуп суддів, затягуючи розгляд справи в Полтаві намагаються позбавити спадщини онуку померлої - сімнадцятирічну мешканку Чернігівської області. З цього приводу. З цього приводу голова Полтавської міської профспілки "Солідарність" Валентин Волошин матиме зустріч з Спеціальним Доповідачем Комісії ООН з Прав Людини паном Амбеї Лігабо, який перебуватиме в Україні з 14 по 19 травня 2007 року.
Т.Нонка, офіс-менеджер проекту "Солідарність
проти корупції в судах Полтави".

03-05-2007 19:13 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178208797.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua