першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбувся п'ятий семінар Школи молодого політика «ХоДіМо Разом!»

09-05-2007 20:58 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178733516.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

04-06 травня у м. Ялта відбувся п'ятий семінар у межах проекту ВМГО Християнсько-демократична молодь України «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». У заході взяли участь представники Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської областей та міста Києва.

Захід мав назву «Християнська демократія, український вимір». Програма семінару передбачала як висвітлення загальнотеоретичних питань, так і проведення тренінгів і рольових ігор, які допомагають закріпити отримані знання, навчитися їх застосовувати на практиці. Захід розпочався з лекції відповідального за ідеологічно-виховну роботу в ХДМУ - Віктора Андрусіва - "Становлення партійної системи України", під час якої учасники проекту ознайомилися з 4-ма хвилями розвитку партій в Україні.

Голова організації - Василь Гацько та Міжнародний Секретар ХДМУ - Анатолій Король мали виступи на тему "Фандрайзінг для НГО", де розкрили питання потенційних джерел фінансування проектів, мотиви донорів надавати підтримку, практичні поради щодо проведення фандрайзингових кампаній в областях. Також, учасники мали можливість ознайомитися з досвідом ХДМУ у здійсненні фандрайзінгу.

Робоча частина семінару завершилася презентаціями учасниками Школи молодого політика «ХоДіМо Разом!» готових проектів шкіл лідерства, що реалізовуватимуться ними в різних областях України та підготовку яких протягом всіх семінарів координували члени Правління ВМГО ХДМУ - Лілія Романюк та Андрій Сидоренко.

Семінар завершився підбиттям підсумків, обміном вражень та обговоренням очікувань щодо реалізації конференції, яка стане заключним етапом реалізації проекту «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» в цьому році.Довідково:

Дворічний проект ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту передбачено проведення 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі у проекті залучені представники 16 областей України.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news152

09-05-2007 20:58 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178733516.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua