першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Донеччині оголошено Конкурс міні - грантів

11-05-2007 15:54 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178888095.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Донецька обласна організація ВГО Комітет виборців України за підтримки Донецької міської ради оголосила Конкурс міні – грантів серед громадських організацій та ініціативних груп громадян Донецька та Донецької області.
Проект реалізується в рамках програми Фонду ім. Стефана Батори «Громадські ініціативи у Східній Європі».

21 травня 2007 року о 14.00, в Донецькому обласному прес – клубі ринкових реформ за адресою: 83017, м. Донецьк, вул. Овнатаняна 4, офіс 908-б відбудеться презентація Конкурсу міні – грантів на 2007 рік за участю Голови правління ДОО КВУ Сергія Ткаченко, начальника управління зв’язків з громадськістю Донецької міської ради Максима Ровенського та керівника проекту «Через розвиток організації – до розвитку суспільства!» Світлани Ткаченко.
Запрошуємо відвідати презентацію всіх зацікавлених представників неприбуткових громадських організації, а також ініціативних груп громадян міст та районів Донецької області, журналістів!
В 2006 році в Конкурсі міні – грантів, що проводився ДОО КВУ, взяли участь 34 громадські організації та ініціативні групи громадян з 13 міст області. За підсумками роботи експертної ради було підтримано 8 соціально значущих проектів в містах Донецьк, Макіївка, Горлівка, Докучаєвськ, Артемівськ та Юнокомунаровськ. На їх реалізацію з призового фонду Конкурсу було виділено 25 тисяч гривень. Але загальна вартість виконаних робіт перевищила 60 тисяч гривень!
В 2007 році призовий фонд Конкурсу міні – грантів склав 38 тисяч гривень. Особливо важливим є той факт, що більш ніж 50 % цих коштів будуть надані Донецькою міською радою.
Такий досвід спільного фінансування міні – проектів - переможців Конкурсу з боку Міжнародного Фонду ім. Стефана Батори, ДОО КВУ та Донецькою міською радою є для Донецького регіону новаторським. А головне – практично підтверджує високий показник ефективності Конкурсу міні – грантів та його виключну роль в процесі розвитку громадянського суспільства.
Приоритетні напрямки діяльності в рамках Конкурсу міні - грантів на 2007 рік:
1. Підтримка громадських ініціатив в соціальній сфері;
2. Підтримка громадських ініціатив в сфері житлово-комунального господарства;
3. Підтримка громадських ініціатив в сфері розвитку місцевого самоврядування;
Аплікаційну форму для участі в Конкурсі міні – грантів можна скачати на сайті www.ngo.donetsk.ua

11-05-2007 15:54 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178888095.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua