першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Постанова КМУ №675 не може бути виконана ніколи?

11-05-2007 21:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178909310.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Підвищення пенсій, про яке нам з початку 2007 року твердить ПРУ,КПУ та КМУ,
звершилось уже сьогодні….якщо пенсіонер заздалегідь звернувся
до районного управління Пенсійного Фонду України до… 31 грудня
2006 року!!!
Читаємо сенсаційну постанову:
http://www.nau.kiev.ua/index.php?page=hotline&file=231108&code=675-2007-п
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 26 квітня 2007 р. N 675
Київ

Про підвищення розміру пенсій
деяким категоріям громадян у зв'язку із
збільшенням середньої заробітної плати


Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Установити, що згідно із частиною другою статті 42 Закону
України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"
( 1058-15 ) у 2007 році для підвищення розміру пенсій, обчислених
згідно із зазначеним Законом( 1058-15 ), Законами України "Про
наукову і науково-технічну діяльність"( 1977-12 ), "Про статус і
соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи"( 796-12 ), "Про пенсійне забезпечення
осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб"
( 2262-12 ) щодо осіб з числа військовослужбовців строкової служби
та членів їх сімей, застосовується коефіцієнт 1,1022, крім пенсій,
обчислених з урахуванням показника середньої заробітної плати
працівників, зайнятих у галузях економіки України, за
2004 і 2005 роки, для яких застосовується коефіцієнт 1,0584.
Підвищенню підлягають пенсії за зверненнями, які надійшли до
31 грудня року, що передує року, в якому проводиться підвищення
пенсії.
Підвищення проводиться в 2007 році.
Чи є в Україні якийсь пенсіонер, який здогадався
про таку хитру Постанову,та надіслав до 31.12.2006 таке звернення???

11-05-2007 21:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1178909310.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua