першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

„УКРАЇНА – КРАЇНА ЩАСТЯ!” – довели представники ХДМУ

15-05-2007 15:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179233739.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

5 травня 2007 року у місті Ялта (АР Крим) молодь з різних куточків України – представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Християнсько-демократична молодь України” провели акцію „Україна – країна щастя!”.

Мета акції – наочно продемонструвати єдність України та безперечну важливість кожного її населеного пункту, області, регіону.

Під час акції можна було побачити й безпосередньо взяти участь у:

- створенні найдовшого в Україні ланцюга з паперових корабликів. Міцно скріплені скотчем, вздовж центральної набережної врешті-решт простягнулися більше 300 різнокольорових кораблів. Для всіх, хто хотів змайструвати кораблик власноруч, але вже забув, як то робиться, привітні дівчата влаштовували справжнісінький “майстер-клас”. А для тих, хто в силу маленького віку ще не вмів робити кораблики, було створено такий собі дитячий куточок, одразу поряд з “дорослою майстернею”. Хто не мав часу, але мав бажання приєднатися до акції “єднання України”, той отримував вже готовий кораблик. Потім кожний називав своє творіння на честь різних міст нашої держави, і ніс його до спільної ланки, де хлопці з ХДМУ скотчем скріплювали всі кораблики, єднали разом сині та червоні, “ХАРКІВ” з “ТЕРНОПОЛЕМ”, “ЯЛТУ” з “ЛУГАНСЬКОМ”, що наочно символізувало єдність країни;

- а також, у спільному конструювання зусиллями учасників акції зі всієї країни великого паперового корабля під назвою “Україна”. До того ж, кожен перехожий мав змогу написати на аркуші своє бажання й кинути його всередину корабля. “Коли спустимо корабель на воду – бажання обов'язково виповняться! Адже Україна – країна щастя!” – обіцяли всім хлопці й дівчата – ініціатори акції.

Акція тривала годину і викликала неабияку цікавість у мешканців та гостей Ялти. Закінчилося все символічним знесенням багатометрового ланцюга до моря й запуском на воду великого корабля “Україна”. Корабель поплив – отже бажання українців здійсняться!

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news155

Ukraina-krayina shastya_4_b.jpg

15-05-2007 15:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179233739.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua