першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Полтавські правозахисники інформуюють ООН

16-05-2007 13:48 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179312505.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В зустрічі взяли участь Спеціальний Доповідач Комісії ООН з Прав Людини Амбеї Лігабо, Радник ООН з питань прав людини Алан З.Скурбаті та Офіцер Комісії з прав Людини ООН Лука Луколі. Представники правозажисних організацій Людмила Кучеренко, президент Полтавського медіа-клубу та голова Полтавської профспілки "Солідарність" повністю спростували інформацію представників уряду стосовно покращення ситуації з дотримання права громадян на свободу думки, на зустрічі було оприлюднені факти переслідування журналістів та правозахисників, факти корупційних дій, скоєння інших правопорушень працівниками судів, міліції та прокуратури області. Існування злочинних угрупувань в міліції, що переслідують громадських активістів, підтвердив також і представник Донецької області Володимир Моісеєв. Тетяна Нонка, керівник проекту 2Солідарність проти корупції"

16-05-2007 13:48 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179312505.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua