першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбулась зустріч голови „МСНУ” та депутата Бундестагу

16-05-2007 14:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179316042.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вчора відбулась зустріч голови „Молодіжного Союзу Наша Україна” Степана Барни з депутатом Німецького Бундестагу, одним з лідерів фракції ХДС/ХСС - Хансом Міхельбахом. Учасники зустрічі обговорили низку актуальних питань, зокрема, політичну ситуацію в Україні, інвестиційний клімат та євроінтеграційні перспективи.

Ханс Міхельбах зазначив, що досвід Німеччини може бути дуже важливим та корисним для України: “Німеччина безперечно вбачає в Україні перспективного партнера. Україна для Німеччини є дуже привабливою з інвестиційної точки зору, а політичні процеси, що відбуваються зараз в Україні, не повинні стати перешкодоми у співпраці між нашими країнами” .

Степан Барна, в свою чергу, наголосив, що існуюча нині в Україні політична криза є тимчасовою, і може бути розв’язана вже у найближчий час. “Процеси, що зараз відбуваються в нашій державі, безумовно привертають увагу країн ЄС, які з турботою спостерігають за розвитком подій в Україні. Ця ситуація стане великим уроком для нас, а ретельний аналіз причин її виникнення допоможе уникнути таких подій у майбутньому. Ми зацікавлені у збереженні інвестиційної привабливості України, у розвитку україно-німецьких відносин, у поглиблені співпраці та обміном досвідом”, – зауважив Степан Барна.

Також Степан Барна та Ханс Міхельбах обговорили можливості міжорганізаційної співпраці, зокрема, між “Молодіжним Союзом Наша Україна” та “Junge Union” - молодіжним крилом ХДС. Учасники висловили упевненість у тому, що такий формат співпраці міг би принести вагомі результати, як для української, так і для німецької молоді.

16-05-2007 14:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179316042.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua