першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЗАЯВА щодо понівечення меморіалу пам`яті героїв Крут

21-05-2007 13:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179744141.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

“Молодіжний Союз Наша Україна” висловлює своє обурення ганебним проявом вандалізму у меморіальному комплексі пам`яті героїв Крут на Чернігівщині. Як стало відомо, зловмисники осквернили монумент брутальними антиукраїнськими висловами і залили його жовтою фарбою.
Цей інцидент ми розцінюємо, як цинічний випад проти українського Пантеону військо-патріотичної слави та пам’ятної відзнаки легендарного подвигу молодих героїв, які віддали свої життя за Батьківщину й Українську державу. Безпрецедентний прояв зневаги до історичної жертовності українських юнаків не може не викликати глибоке занепокоєння не лише нашої організації, а й усього українського суспільства.
Ми проведемо всі необхідні роботи щодо відновлення зовнішнього виду Меморіалу, та закликаємо усіх небайдужих долучитися до цієї справи.
“Молодіжний Союз Наша Україна” звертається до правоохоронних органів провести належне розслідування цього інциденту та дати йому відповідну правову оцінку. Розслідування цієї справи ми беремо під громадський контроль.

21-05-2007 13:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179744141.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua