першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«ПРОСТІР СВОБОДИ» КЛИЧЕ УКРАЇНЦІВ НА ТАРАСОВУ ГОРУ

21-05-2007 18:04 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179759882.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відзначати День виконання Заповіту Шевченка на його могилі у Каневі варто справді всенародно, і робити це краще не 22 травня, а у найближчу неділю перед цією датою. З такою ініціативою звернувся до співвітчизників Рух добровольців «Простір свободи».

Констатуючи, що приїзд людей до Канева досі на набув розмаху, гідного сучасної української нації, «Простір свободи» закликає з наступного року збиратися на Тарасовій Горі у вихідний.

«Ми ініціюємо щорічну прощу до Тараса у найближчу неділю перед 22 травня. Кожен свідомий українець може приїхати до Канева на Тарасову Гору 18 травня 2008 року, а 22 травня прийти до пам’ятника Кобзареві у своєму місті чи селі», - говориться у зверненні руху добровольців.

«Простір свободи» закликав усіх небайдужих громадян відкласти на цей день свої справи і відвідати національну святиню, а громадські об’єднання, органи влади та заклади освіти – сприяти в організації акції.

Поширення звернення руху на Тарасовій Горі у неділю 20 травня викликало жваву підтримку людей, що приїхали вклонитися Кобзареві.

«У нас є рік, щоб разом зробити це свято живим, цікавим і справді всенародним», - заявляють учасники «Простору свободи», які переконані, що вже в найближчі роки проща до Тараса стане одним з визначальних факторів єднання української нації.

Контакт: Ольга Рудичук – 8 (067) 3677901

Довідково: Рух добровольців «Простір свободи» створено у березні 2007 року. Діяльність цієї всеукраїнської організації спрямовано на визнання свободи людини найвищою суспільною цінністю, збереження національної ідентичності українського народу і утвердження пріоритету духовних цінностей над матеріальними.

21-05-2007 18:04 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179759882.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua