першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

для Цушка: полтавські міліціонери ігнорують ухвалу суду

22-05-2007 07:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179809368.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

заборонено вхід до будинковолодіння раптовому спадкоємцю. Однак, підключивши працівників Ленінського РВ міліції Полтави, той зірвав з будинку пломби і продовжує вивозити майно батька та бабусі неповнолітньої чернігівчанки. Ухвала суду про заборону входу гр.Т. до будинковолодіння ігнорується не лише ним, а й працівниками міліції, під захистом якої гр.Т. відвідує будинковолодіння та вивозить майно. В суді ж розгляд позову про визнання бабусиного заповіту недійсним затягують, а вступу в спадщину дитини після померлого батька перешкоджають міліціонери. Дитина змушена звернутися за захистом своїх прав до міжнородних організацій, оскільки прокуратура теж мовчить.

22-05-2007 07:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179809368.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua