першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист Спілки Української Молоді в Україні Голові СБУ

23-05-2007 00:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179867769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Спілка Української Молоді в Україні обурена черговим фактом українофобії та розпалення міжнаціональної ворожнечі в Україні. Як Вам відомо - у понеділок невідомі понівечили меморіал Героям Крут, що знаходиться у Чернігівській області.
В умовах, коли держава майже зовсім не приділяє уваги патріотичному вихованню української молоді на прикладах національно-визвольної боротьби українців ХХ століття, коли подібні акти вандалізму щораз частішають, коли на тлі політичних протистоянь все більше реєструється і активно діють антиукраїнські громадські організації, дана провокація є викликом не тільки суспільству, а й державним інституціям й українській правоохоронній системі.
Скоєний злочин є кричущим фактом зневаги не тільки до нашої історії, а й до держави, нації.
Отже, ми вимагаємо:
Вжити всіх можливих заходів по виявленню та покаранню злочинців, що поглумилися над пам’яттю українських військових.
Заборонити діяльність антиукраїнських шовіністичних партій та громадських організацій, котрі відкрито виступають проти української історії, мови, церкви та українських традицій.
Віримо, що Ви станете на захист українського народу, його історії й гідності.

23-05-2007 00:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179867769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua