першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Антимонопольний комітет підставив Тендерну палату України?

23-05-2007 19:23 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179937433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ми вже повідомляли про відмивання дежкоштів і ось на сайті Антимонопольного комітету України http://www.amc.gov.ua/amc/control/uk/publish/printable_article?art_id=72310, з"явилося нове підтвердження проведення незаконних курсів навчання підприємством Тендерної палати України. В статті "В Антимонопольному комітеті України відбувся перший етап атестації викладачів, які навчатимуть чи підвищуватимуть кваліфікацію членів тендерних комітетів замовників державних закупівель. Спеціалізоване навчання стосуватиметься питань організації та здійснення процедур закупівель."Від 22 травня 2007 року зазначається, що до атестації залучено 16 представників Українського університету фінансів і права при Тендерній палаті України та Київського національного торговельно-економічного університету. У цій статті також зазначається, що перший етап передбачав складання письмового іспиту і проходив він в Антимонопольному комітеті, а не в Атестаційній комісії, яка складається з трьох членів Міжвідомчої комісії: Лаби В.С., Костусєва О.О., Ясінського В.М. Тому поділяти радісні надії пана Костусєва, що буде створено конкурентне середовище, ми поки ще не будемо. Непрофесійна работа Антимонопольного комітету України протягом 2006 року як уповноваженого органу вже відома, а ще раніше зловживання у цій сфері висвітлювала Рахункова палата України. Тому досить дивно виглядає, що приймають іспити так звані фахівці, які в своїй більшості не розуміють Закон України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг про державні закупівлі” (надалі Закон) ні таким як він є, ні таким, як він має бути. Ц,і так звані фахівці, у своїх коментарях, наприклад, вважають процедуру закупівлі у одного учасника – тендером і збираються інформацію щодо атестованих викладачів оприлюднити на офіційному веб-сайті Антимонопольного Комітету України. Але хочемо нагадати так званим фахівцям-атестувальникам викладачів, що у відповідності до ч. 7 ст. 12 Закону в останній (вашій) редакції зазначається, що «Інформація про видачу атестатів оприлюднюється на офіційному Інтернет-сайті Комісії протягом трьох робочих днів з моменту прийняття Комісією відповідного рішення». Виходячи з ч.7 ст.3-3 ЗУ атестація викладачів повинна бути затверджена рішенням або висновком Міжвідомчої комісії, набирає чинності з дати їх опублікування в інформаційному бюлетені, що видає Тендерна палата України, але не пізніше п"яти робочих днів з дати їх прийняття, незалежно від такого опублікування. Тому зауважимо членам Міжвідомчої комісії, щоб вони доповнили своє Рішення від 24 квітня 2007 р. про «Порядок атестації викладачів…» цією важливою інформацією.

Якщо розглянути професіоналізм членів Міжвідомчої комісії, то сам Голова комісії впевнений, що він працює як Голова в Міжвідомчому тендерному комітеті, а не в Міжвідомчій комісії з питань державних закупівель (Контракти №20 від 14.05.2007 р. с.12). Тому, мабуть, і ці так звані фахівці не звертають уваги на чисельні порушення у сфері державних закупівель. Ми вже надавали інформацію про ці незаконні дії витрачання бюджетних коштів більше ніж 1500000,00 грн. (півтора мільйона гривень) не за бюджетним призначенням. Ці порушення могли відбутися тільки у тому випадку, якщо б цьому сприяли Тендерна палата України, Антимонопольний комітет, Міжвідомча комісія. Тому ми закликаємо посадовців виконувати норми закону і знати, що за їх діями постійно пильнує недремне око громадськості.

23-05-2007 19:23 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1179937433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua