першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкрите звернення до Асоціації міст України та громад

24-05-2007 12:49 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1180000149.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні представники громадських організацій Харківщини прийняли рішення направити звернення до Асоціації міст України з підтримкою принципової позиції її членів щодо державних закупівель.

Асоціація міст України та громад


Відкрите звернення

Шановні члени асоціації!
Шановні члени асоціації!
З глибокою повагою відносимось до роботи, яка проводиться асоціацією у сфері державних закупівель. Ситуація, що склалась у сфері державних закупівель з 11 березня 2007 року в зв"язку з набранням чинності змін до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (надалі Закон), сповнена негативу й трагічна для України. Враховуючи руйнівну для країни дію Закону, зупиняється робота бюджетних закладів, зменшується рентабельність державних підприємств.
Деякі особи, користуючись потенційно-корумпованим Законом, оскаржують процедури закупівель з метою тиску на тендерні комітети та отримання певних переваг при участі у торгах. Методи, до яких вдаються деякі суб"єкти господарювання, є законними з одного боку, але існують неписані закони – закони порядності, які невідомі цим особам. Змінити цей хаос можливо лише шляхом законодавчих системних змін.
Ми, представники СГО “Тендерна палата закупівель”, Профспілки “Не байдужі”, ГО “Спілка експертів-консультантів з питань державних закупівель” підтримуємо ініціативу львів"ян та Асоціації міст України та громад.

24-05-2007 12:49 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1180000149.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua