першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВОНИ брешуть

31-05-2007 18:59 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1180627181.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні нардеп Святослав Олійник у своєму ЖЖ написав замітку із промовистою назвою - никогда с этим не соглашусь! ( http://oliynyk.livejournal.com/15806.html ) Після чого навів нібито цитату: "...депутаты должны служить партии, а не народу..."
Йосип Винский
с трибуны Верховной Рады 30.05.07

Звісна річ, довірливі юзери, які не звикли перевіряти інформацію, а може просто не мають на це часу, повірили цьому. Деякі навіть почали обурюватися Вінським (як тут не згадати, "чукча нє чітатєль, чукча - пісатєль").

А більш звиклі до обробки інформації люди зайшли на офіційну стенограму ( http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/30050703_57.htm ) , де прочитали: "...я принципово вважаю, що народний депутат, народний депутат має служити партії, ідеї, а не окремим людям."

Очевидно, що ці "окремі люди" - це керівники коаліції.
І у контексті виступу різниця між "окремими людьми" та народом - величезна.

Треба віддати належне, Олійник погодився зі своєю помилкою, але лише у коментарях. Їжаку зрозуміло, що серед десятка повідомлень-коментарів знайти це пересічному читачу (який, як ми вже вище побачили, не схильний до читання "простинєй") досить складно. А заголовок і перше повідомлення, яке, станом на цю хвилину, Олійник не відкорегував у відповідності з реальністю, прочитають тисячі користувачів Інтернету. Може, ще й якесь видання "зливатиме" чорний PR.
Ясно одне: довіряй, але перевіряй. Особливо замітки людей, у яких, як зазначено в заголовку сайту, "свідомість народжує реальність". Оскільки часто свідомість навіть випереджає цю реальність. А читачів тримають за... Ну, ви зрозуміли...

31-05-2007 18:59 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1180627181.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua