першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ХДМУ провела акцію "Зіркова країна"

07-06-2007 15:18 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181218721.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25 травня у м. Ялта активісти ВМГО Християнсько-Демократична молодь України провели вуличну акцію, яка мала назву "Зіркова країна". Мета заходу полягала у створенні "Книги гордості України". Так, прохожі гості міста та його мешканці мали можливість долучитися до цього процесу шляхом занесення власних записів до її різних розділів. Серед яких були такі, як: "За що я люблю Україну?", "Національні герої України"; "Символи України"; "Українські національні страви"; "Спортсмени України"; "Письменники України"; "Мальовничі місця України"; "Свята і традиції України", "Українці у світі", "Історичні постаті" та багато інших.

Після того як десятки людей зробили свій внесок до різних розділів "Книги гордості України", учасники акції зшили їх жовто-блакитною стрічкою. Варто зазначити, що утворення книги супроводжувалося добрими дискусіями, щирими посмішками та великою зацікавленістю всіх тих, хто брав участь в акції.

Завершився захід спільним співом Національного гімну України, а самі учасники акції вирішили та зобов'язалися здійснювати подібні заходи і в інших областях країни, звідки вони приїхали до мальовничого міста Ялта.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news163

07-06-2007 15:18 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181218721.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua