першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбулася акція «Політики - як діти» або «Велика пісочниця»

07-06-2007 15:22 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181218940.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Молодь з різних куточків України у День захисту дітей 01 червня 2007 року у місті Києві напроти Верховної Ради провела театралізовану акцію «Політики - як діти» або «Велика пісочниця», яка у сатиричній формі підкреслила і висміяла схожість поведінки керівників держави з поведінкою дітлахів в пісочницях.

Під час акції її учасниками було продемонстровано 5 пантомім («У кого більше, або дитяча заздрість»; «Не дитяча спритність», або «Ловкость рук и никакого мошенничества»; «Хто у хаті живе?», або «ГруПУвичка»; «Хто кому надає» та «По заслузі»), які є символічним відображенням останніх подій в українському політикумі.


Впродовж вистав відтворюючи реалії політичних баталій, хедеемівці, які грали таких персонажів як В. Ющенка, В. Януковича, Ю. Тимошенко, О. Мороза, С. Піскуна, О. Медведька, В. Шемчука, В. Наливайченка, В. Цушка, А. Гриценка та багатьох інших демонстрували емоції, м'язи та поведінку, які притаманні їх "героям" в останній період часу. Траплялося, що пристрасті у пісочниці нагрівалися до високої температури і персонажі вдавалися до показових виступів солдатиків-беркуту та альфи, демонстрували один одному військову техніку. Закінчилися вистави хеппі ендом, адже НАРОД надавав високопосадовцям по м'яким місцям і зобов'язав їх служити йому вірно і чесно.


На завершення акції молодь засудила нездорове протистояння, яке відбувається на політичній авансцені країни, та надмірну емоційність сучасного українського політичного діалогу, а також закликала політиків України припинити практику шокування своїми діями українського народу і всієї цивілізованої Європи.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news165

kyiv_action1_b.jpg

07-06-2007 15:22 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181218940.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua