першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

діоксиновий присмак влади

07-06-2007 19:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181232045.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ДІОКСИНОВИЙ ПРИСМАК ВЛАДИ, або атака ахтунгів продовжується!

Знову ось приходиться писати про хімічну зброю, бо " вибухає" вона на теренах України ледве не щодня. Сумую уже до крайньої межі, наносячи на географічну карту України чергову жертву, розв`язаної Міноборони хімічної війни - Сумську область. У новинах від 6 травня 2007 року біговою доріжкою у новинах на каналі 1+1 було повідомлено про те, що прокурор Сумської області порушив кримінальну справу за фактом спалення гербіцидом чотирьох тисяч дерев.
Я сама виросла у великому селі, в якому колгосп володів обширними полями, обсадженими лісопосадками. Їх іще називали лісосмугами. Обабіч села був розміщений величезний хімсклад сільськогосподарського призначення. Майже 20 років на ньому пропрацювала моя двоюрідна сестра, тож всі події, які там відбувалися, були добре мені відомі. Але ніколи ні за яких обставин гербіциди не спалювали дерев!
А от у світі такі явища мали місце. Декілька років тому по телебаченню демонстрували документальний фільм про війну американців у В`єтнамі. В одному із сюжетів було показано, як велика кількість в`єтнамських партизанів сховалася у густому лісі. Над цим лісом летів невеликий американський літак і розпилював якусь рідину. Диктор сказав, що то був бойовий гербіцид ОРАНЖ! Після цього обприскування листя із дерев опало, ліс почорнів, і партизани стали видні, як на долоні. Над лісом стали кружляти американські вертоліти і із них автоматники розстрілювали партизанів. Диктор об`явив, що під час цієї війни, і після неї, внаслідок дії діоксину ОРАНЖ загинуло одинадцять мільйонів в`єтнамців.
У науковій монографії Л.А.Федорова і А.В. Яблокова " Пестициди - токсичний удар по біосфері і людині" теж приділено увагу цій темі. В ній говориться, що цілями військово-хімічних дій США у В`єтнамі , об`єднаних під кодовою назвою " Операція Ренч Хенд" (Operation PANCH NAND) були демаскування в лісах партизан та знищення посівів. Загалом у Південному В`єтнамі за період з 1962 по 1971 рік було застосовано 14 різних рецептур, із яких сім були змішаними.
Максимум застосування бойових гербіцидів припав на другий гербіцид ний етап війни у В`єтнамі ( 1965-71роки). На цьому етапі використовувалась лише рецептура "agent orange". Масштаби застосування бойового гербіциду ОРАНЖ були такі значні, що якраз це асоціюється в уяві світової громадськості із хімічною війною у В`єтнамі. На цьому етапі було розпилено 96% всього гербіциду, використаного в цій війні. Всього ж в ході бойових дій було розпилено 24 тисячі тонн бойового гербіциду. Військові носилися тоді із ідеєю добитися перелому у війні.
Події, пов`язані з широкомасштабними застосуванням бойового гербіциду, розвивалися не тільки у В`єтнамі. Не обійшли вони стороною і колишній Радянський Союз. І хоча роботи в СССР прикривалися нібито до захисту від гербіцидної війни, а реально ж виготовляли засоби для хімічного нападу. Насправді " захист" звівся до налагодження свого потужного випуску гербіциду 2,4,5-Т, складову основу бойової гербіцидної суміші армії США " agent orange".
Так, приміром, потужний випуск був налагоджений в УФІ ( Башкирія). Згодом , ці виготовлені 4000 тонни бойового гербіциду були передані в армію.
Одначе, звертаючись до номенклатури бойових гербіцидів, помічено, що справа не обмежилася потужними запасами 2,4,5- Т. В науково-дослідних установах було синтезовано велику кількість інших гербіцидів, придатних для військових цілей. Принциповий етап робіт по створенню гербіцидної зброї був завершений в кінці 1970 року, а його учасники були увінчані нагородами. Роботи були продовжені.
Характерно, що при виготовленні в УФІ бойового гербіциду ОРАНЖ працівники скаржилися на появу на обличчі висипання; вугрів. І коли через рік був проведений огляд працівників, то виявилося, що 85% робітників мали виражене захворювання шкіри – хлоракне ( ураження сально-фоллікулярного апарату шкіри), а також супутні захворювання печені, нервової системи, порушення ліпідного обміну і т.д.
Це шкірне захворювання (хлоракне) жителі України спостерігають уже останніх два роки на обличчі у Президента України Віктора Ющенка. Воно є наслідком отруєння Ющенка високою концентрацією бойового діоксину ОРАНЖ! Наявність цього діоксину в організмі Президента було підтверджено трьома відомими лабораторіями іноземних держав!
Здавалося б що йому , людині, що воскресла після проходження кругів діоксинового аду, пора б уже зупинити військовий геноцид проти нації України?
Але населення України продовжує помирати від масових уражень бойовими отруюйними речовинами в різних куточках України.
І те, що сумський прокурор порушив кримінальну справу за фактом спалення гербіцидом чотирьох тисяч дерев, ще не означає, що ця справа буде колись доведена до логічного кінця. Сумна статистика таких справ. Приміром, у м. Миргороді миргородським міжрайпрокурором В.Балакшієм у 1998 році було порушено кримінальну справу за фактом масового ураження дітей газом, у складі якого важкі ФОС на мітингу 17 вересня 1998 року у с. Хомутець Миргородського р-ну. Але ця розслідування цієї справи майже відразу було спущено на гальмах, а п`ять років тому і зовсім призупинено.
І коли група потерпілих у Хомутці звернулася за захистом до миргородського суду, то вже миргородська суддя В.Куцин похоронила справу.
Зрозуміло, що і прокурор В.Балакшій і суддя В.Куцин відносять себе до високо елітного своєрідного Клубу і думають, що самі ніколи не потраплять у подібні ситуації у ТАКІЙ країні. Нехай думають. А я думаю, що потраплять у таку ж резервацію, яку самі ж і створили. Це відноситься до усіх технологів геноциду новітнього геноциду Україні, що внесені в чорний список.
А тим часом українські військові ахтунги продовжують наступати на мирне населення, і на деревця теж…
Любов Калюжна, м. Полтава, Україна

07-06-2007 19:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181232045.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua