першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка В.В.: суди Полтави перейшли на російську:?

08-06-2007 10:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181288028.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Здесь руководит „ваша честь”, а не позивач” і не давайте суду вказівок, а то виставлю Вас за двері, або накладу штраф. Подібне хамство суддя Октябрьського районного суду міста Полтави Блажко Ірина Олексіївна допускає не вперше, що вже ставало предметом розгляду на засіданнях Кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Харківського територіального округу. Але що зробиш, коли державна мова стає другосортною в державі. Отримавши звання „ваша честь” подібні судді чхати хотіли на Конституцію України. Про яке дотримання законодавства може йти мова, коли близько 50% громадян Полтави вважають суддів хабарниками (за дослідженнями Цетру „Солідарність проти корупції в судах Полтави” та Полтавського обласного медіа-клубу?

08-06-2007 10:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181288028.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua