першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ХДМУ тепер Демократичний Альянс

11-06-2007 22:50 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181591445.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні колеги!

03 червня 2007 року відбувся З'їзд організації на якому було змінено її назву, вдосконалено організаційну структуру, оновлено керівні органи.

Хочу відзначити, що зміни, які ми сьогодні здійснюємо, перетворять динамізм розвитку нашої організації у її справжнє і беззаперечне лідерство у молодіжному русі України.Нове ім'я організації - Демократичний Альянс, стане невід'ємною передумовою нашого з вами успіху.

Нова назва сприятиме швидкій популяризації нашої діяльності, ідей та цінностей, що ми сповідуємо.

Вона чітко відрізнятиме нас від інших громадських організацій та політичних партій.Вдосконалена організаційна структура підвищить ефективність роботи Демократичного Альянсу.

Відповідальність на всіх рівнях управління організації, яка закладена в новому Статуті, стане для неї одним з ключових елементів розвитку.

Нові структурні органи - Міжнародний Секретаріат та Інститут Демократичного Альянсу ім. Роберта Шумана - опанують нові напрямки роботи нашої організації та суттєво підсилять вже існуючі.

Інші статутні зміни дозволять організації бути швидкою у прийнятті рішень та реагуванні на наявні та потенційні зовнішні та внутрішні загрози її діяльності.Підсилений склад керівних органів запроваджуватиме нові стандарти менеджменту.

Управлінська команда Демократичного Альянсу йтиме у визначеному напрямку, адже завчасно розробила стратегічний план розвитку організації.

Висока якість управлінських рішень та їх бездоганне виконання на всіх рівнях дозволять значно збільшити ефективність діяльності організації.

Використання нових управлінських технологій буде правилом у щоденній діяльності команди менеджерів центрального рівня.Разом ми створимо нову реальність в Україні!З повагою,

Голова ВМГО Демократичний Альянс

Василь Гацько

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news168

11-06-2007 22:50 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181591445.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua