першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Демократичний Альянс готує візиту Отто фон Габсбурга в Україну

11-06-2007 22:53 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181591618.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ВМГО Демократичний Альянс допомагає в організації приїзду в Україну сина останнього імператора Австрії, прямого нащадка династії Габсбургів, відомого європейського політика та почесного Президента ПанЄвропейського Союзу Отто фон Габсбурга.

Так, у межах його візиту в Україну ВМГО Демократичний Альянс організовує з ним он-лайн чат на одному з найпопулярніших порталів країни - Кореспондент.нет.

Запрошуємо Вас взяти у ньому участь.

Чат відбуватиметься 15 червня о 15:00, адреса сайту: http://chat.korrespondent.net/

Під час чату ви зможете дізнатися:

- навіщо Отто фон Габсбург приїжджає в Україну;

- чому голова династії Габсбургів будує Об'єднану Європу, і яка роль ПанЄвропейського Союзу в цьому процесі;

- як живеться Отто фон Габсбургу з величезною кількістю титулів.

Також, Ви можете поставити Ваше власне питання.Довідково:

Панєвропейський Союз (PanEuropean Union) – це рух, який виходить далеко за межі національних кордонів і є поза політичним.

Ціль Панєвропейського Союзу (PanEuropean Union) - об’єднати всіх європейців в сильній Європі, яка спроможна ефективно просувати свої інтереси та ідеали в світі.

Панєвропейський Союз (PanEuropean Union) заявляє, що він є прихильником Європейського патріотизму, торжества національних ідентичностей всіх Європейців. Беручи до уваги взаємозалежність і загальносвітові виклики лише сильна Європа, яка є політично об’єднаною, може гарантувати майбутнє для її народів і етнічних спільнот.

Рух засновано в 1922 році.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news169

gabsburg_b.jpg

11-06-2007 22:53 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181591618.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua