першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Управління політичними організаціями» в Інституті Роберта Шуман

11-06-2007 23:02 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181592170.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько та член Правління організації Віктор Андрусів взяли участь у завершальній другій серії семінарів Інституту Роберта Шумана «Управління політичними організаціями».

В заході взяли участь представники з 6 країн Центральної та Східної Європи. По його закінченню учасники отримали сертифікати та поздоровлення від керівників інституту.

Семінар відбувався в місті Будапешт і тривав 6 днів. Протягом цього часу представники Демократичного Альянсу ознайомились з механізмами внутрішньо організаційної комунікації, плануванням стратегії, принципами аналізу тощо.

В рамках семінару, також, було проведено велику кількість практичних тренінгів з виховання комунікативних навичок. За підсумками заходу учасники отримали чимало корисної інформації, яка стане в пригоді для збільшення рівня ефективності діяльності організації.

Під час семінару представники Демократичного Альянсу проявляли особливу активність. Вони з відповідальністю ставились до завдань та ретельно їх виконували, організовували презентації, обмінювались досвідом з представниками інших країн, сприяли підтриманню хорошого іміджу Демократичного Альянсу в Інституті Роберта Шумана. Керівництво інституту висловило своє задоволення участю представників організації і очікує продовження співпраці.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news171

11-06-2007 23:02 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181592170.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua