першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

громадянське суспільство

13-06-2007 22:32 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181763145.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вітаю,

Хочу донести пропозиції щодо самого актуального на даний час - розбудови громадянського суспільства в Україні:

- А що, як нам українцям не довіряти більше жодній політичній партії в Україні? Сформулювати близько десяти вимог (короткострокових та довгострокових, політичних та економічних) до політичних партій. Наприклад:
1. Введення податку на багатство.
2. Відміна ПДВ на ліки.
3. Скорочення податків на зарплату для роботадавців (10%).
4. Скорочення мита на імпортні авто на 20-30%.
5. Відкриті виборчі списки.
6. Введення механізму відкликання депутатів за незадовільну роботу.
7. Підвищення зарплат лікарям та вчителям на 50% (виключно за рахунок податку на багатство).
8. Введення обов"язкової присутності міліції в пас. потягах, лікарнях та школах.
9. Будівництво соціального житла за рахунок інвестора (встановити % норми).
10. Прийняття нового закону щодо розширення повноважень профспілок України.

- А що, як ми проведемо широке обговорення цих вимог до політиків та проголосуємо за них в Інтернеті, на шпальтах газет, радіо та по центральних каналах телебачення? Я думаю висунення таких вимог дуже швидко об"єднають країну, а з часом, призведуть до економічного зростання та саме головне укріплять громадянське суспільство в Україні. А наші політичні партії будуть змагатися за реалізацію такої загальноукраїнської народної програми. А ми, звичайні люди, отримаємо певні гарантії. Я думаю, що створення міцного ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА є єдиним дієвим механізмом контролю за владою.
Дякую за увагу,

Олександр Артамонов

P.S. Ми зможемо донести наші вимоги тільки разом. Це може бути телевізійна або радіо програма з обов"язковою підтримкою в інших мас мідіа,або скерована акція на різних сайтах. Під час такої роботи, журналісти перестануть просто відзеркалювати події, вони стануть дійсно важливою гілкою влади, підвищать свої рейтинги, гонорари :) та одержать моральне задоволення від розбудови нашої держави. Вибачаюсь за свою українську і можливі помилки. Як громадянин України зараз вивчаю мову калинову. Не на курсах, а переважно, серцем.

13-06-2007 22:32 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181763145.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua