першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька та Піскуна: недруг Феміди - прокурор області

16-06-2007 15:39 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181997568.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До цього антипочесного списку занесено також прокурора Ленінського району обласного центру Бутенка О.Л., суддю апеляційного суду Полтавської області Макарчука М.А., суддю Київського району Полтави Турченко Т.В.,заступника нкачальника Ленінського райвідділу міліції ТроянА В.Л., заступника начальника Полтавського УБОЗу Г.І.Бендрика. До речі, Бендрику в минулому році вже присвоювалось анти-почесного звання - "Горе-міліціонер", але ж є очевидно непробивний дах в цього порушника законів в міліцейській формі! Дійшовши висновку про міцні корупційні зв"язки серед впливових працівників міліції, прокуратури та суду, 9 громадських організацій вирішили звернутися за допомогою в подоланні корупції до РНБО України. Матеріали, крім того, направлені Спеціальному Доповідачу Комісії ООН з прав людини пану А.Лігабо до Представництва ООН в Женеву.

16-06-2007 15:39 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1181997568.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua