першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Демократичний Альянс провів двогодинну зустріч з Отто фон Габсбу

16-06-2007 21:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182019620.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

15 червня відбулася двогодинна зустріч Правління та Міжнародного Секретаріату Демократичного Альянсу з Почесним Президентом ПанЄвропейського Союзу, відомим європейським політиком та прямим нащадком династії Габсбургів - Отто фон Габсбургом.

Під час зустрічі було обговорено ряд актуальних питань пов'язаних з сучасною політичною ситуацією в Україні, її перспектив вступу в Європейський Союз та багато інших.

Наступного дня, після декількох зустрічей з українською пресою та губернатором однієї з областей України, Отто фон Габсбург відбув до Чернівців, де почесний Президент ПанЄвропейського Союзу візьме участь в деяких заходах організованих місцевою владою, після чого повернеться додому.

"Отто фон Габсбург залишився задоволеним відвідуванням Києва. Делегація, що його супроводжувала, відзначила високий рівень організації його візиту до української столиці та виключну заслугу в цьому Демократичного Альянсу. Варто зазначити, що це було вперше, коли Демократичний Альянс повністю організовував програму візиту в Київ політика такого рангу. Я дуже радий, що ми зробили все на найвищому рівні - ми забезпечили візит відмінною інформаційною підтримкою. Після відвідин Музею Совєтської окупації України ми провели прес-конференцію, організували он-лайн чат на одному з найпопулярніших інтернет-порталів новин, пан Отто протягом свого перебування в українській столиці давав інтерв'ю газетам, журналам, телеканалам як політичного, так і культурологічного та історичного спрямування. Я переконаний, що у найближчому майбутньому візити відомих європейських політиків при організаційній підтримці нашої організації відбуватимуться частіше", - прокоментував Голова ВМГО Демократичний Альянс Василь Гацько.Довідково:

ПанЄвропейський Союз (PanEuropean Union) засновано в 1922 році.

Основна ціль діяльності ПанЄвропейського Союзу - об’єднати всіх європейців в сильній Європі, яка спроможна ефективно просувати свої інтереси та ідеали в світі.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news176

zustrich_z_gabsburgom_b.JPG

16-06-2007 21:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182019620.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua